Ben Robot - I Robot [ Türkçe Dublaj ] HD İzle
Filmin Özeti:Üç Robot Yasası: Kural 1 - Bir robot asla bir insana zarar vermez ya da bir insanın zarar görmesine izin vermez.Kural 2 - Bir robot insanlara mutlaka ve her koşulda itaat etmelidir.Kural 3 - Bir robot birinci ve ikinci kurala karşı gelmemek kaydı ile varlığını muhafaza etmekten sorumludur.
2035 yılına gelindiğinde robotlar artık gündelik yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelmişlerdir. İnsanların robotlara olan güveni tamdır. Bir kişi hariç. Hafif paranoyak bir dedektif olan Del Spooner işlenen bir suçun robotlar tarafından yapıldığını düşünmektedir.
Puanı:8.0/10 (1883 kişi oy verdi.)
Yapım:2004 - ABD , Almanya
Tür:Bilim Kurgu , Aksiyon , Gizem
Süre:115 dakika
Yönetmen:Alex Proyas
Oyuncular:Will Smith, Shia LaBeouf, Simon Baker, Bridget Moynahan, James Cromwell
Seslendirenler:Mesut Uz,
Senaryo:Akiva Goldsman, Jeff Vintar,
Yapımcı:Will Smith, Wyck Godfrey, John Davis, James Lassiter, Michel Shane, Anthony Romano, Laurence Mark, Topher Dow, John Kilkenny, Steven R. McglothenBu Filmi Beğen Paylaş! :

2 yorum:

Eğer Google hesabınız yoksa Anonim olarak sitemize yorum bırakabilirsiniz. Filmi izlemek isteyenler için lütfen olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı eksik etmeyin!

En Çok İzlenen Filmler

 
Destek : WebSite Oluşturma | MRIRMaK | KaLpSizprenS
Telif Hakkı! © 2013. HD Film izle, HD Film Sitesi, Full HD Film izleme, HD Filmler, HD izle Full HD film izle - Tüm Hakları Bilgilendirilmiştir!
Şablon Oluşturma by MRIrmaK Yayınlayan KaLpSizprenS
Gururla Destekleyen! OyunBilgi