Superman: Man Of Steel TR Altyazı HD izle ( Trailer )


Son Superman uyarlaması Man of Steel'den yeni altyazılı fragman yayınlandı. Bu yılın en çok beklenen yapımlarından olan filmin yönetmeni Zack Snyder. IMAX ve 3D formatlarında vizyona girecek filmin yapımcılığını, başarılı yönetmen Christopher Nolan üstleniyor.

Filmin kadrosu ile şöyle: Henry Cavill (Clark Kent / Superman), Russell Crowe (Jor-El), Amy Adams (Lois Lane), Michael Shannon (General Zod), Kevin Costner (Jonathan Kent), Diane Lane (Martha Kent), Laurence Fishburne (Perry White). Senarist David S. Goyer filmle ilgili olarak ''Superman'i tekrar ele almak kolay değildi ve amacımız 'karanlık' bir uyarlama yapmak da değildi'' ifadesini kullanmıştı.

Filmin Özeti:Süper kahraman anıtı altında, Süpermen her zaman en dikkat çekici ve saygı gösterilen karakter olmuştur. Clark Kent/Kal-El (Henry Cavill) birinin hayalgücüyle güçleri nedeniyle yabancılaşmış hisseden yirmili yaşlarında genç bir gazetecidir. Yıllar önce ileri bir uzaylı gezegeni olan Kripton’dan Dünya’ya yollanmıştır; Clark ise şu soruyla uğraşmaktadır – Niçin burdayım? Manevi ailesi Martha (Diane Lane) ve Jonathan Kent (Kevin Costner)’in değerleriyle şekillenmiş Clark, çok geçmeden süper yeteneklere sahip olmanın çok zor kararlar almak demek olduğunu keşfedecektir. Ama Dünya durağanlığa en çok ihtiyaç duyduğu zamanda saldırıya uğrar. Yetenekleri barışı getirmek ya da zafer kazanmak için kullanılabilir mi? Clark, “Süpermen” olarak bilinen kahraman olmalı; sadece dünyanın son umut ışığı olarak görünmek için değil, sevdiğini de korumak için
Sinemalar.Com Puanı:6.6/10 (338 kişi oy verdi.)
Yapım:2013 - Kanada , ABD
Tür:Aksiyon , Fantastik , Macera
Süre:148 dakika
Yönetmen:Zack Snyder
Oyuncular:Russell Crowe, Amy Adams, Kevin Costner, Laurence Fishburne, Henry Cavill
Senaryo:Christopher Nolan, Jonathan Nolan, David S. Goyer, Joe Shuster, Jerry Siegel,
Yapımcı:Christopher Nolan, Emma Thomas, Charles Roven, Deborah Snyder

Bu Filmi Beğen Paylaş! :

1 yorum:

Eğer Google hesabınız yoksa Anonim olarak sitemize yorum bırakabilirsiniz. Filmi izlemek isteyenler için lütfen olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı eksik etmeyin!

En Çok İzlenen Filmler

 
Destek : WebSite Oluşturma | MRIRMaK | KaLpSizprenS
Telif Hakkı! © 2013. HD Film izle, HD Film Sitesi, Full HD Film izleme, HD Filmler, HD izle Full HD film izle - Tüm Hakları Bilgilendirilmiştir!
Şablon Oluşturma by MRIrmaK Yayınlayan KaLpSizprenS
Gururla Destekleyen! OyunBilgi